Lesroosters van de bachelor

De lesroosters zijn steeds beschikbaar op de studiegids. Voor de volledigheid geven we ze ook hier.

De bachelor wiskunde heeft een uurrooster dat meestal als aangenaam wordt ervaren. Er is niet overdreven veel les, zodat er voldoende tijd overblijft voor zelfstudie. Voor elke minor is er een modeltraject zodat je de lessen van alle vakken van het tweede en derde jaar zonder overlap kunt volgen, zowel de minorvakken als de verplichte vakken.

Eerste bachelor

Eerste semester

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
8u30 - 9u45 Analyse I, A2 Analyse I, A1 Analyse I, A3 Analyse I, Emmy Analyse I, A2 (w1-6) — Computerproject wiskunde, Zuse (w7-12)
10u00 - 11u15 Lineaire algebra en meetkunde I, A2 Discrete wiskunde I, V2 Computerproject wiskunde, Zuse Discrete wiskunde I, V2 Lineaire algebra en meetkunde I, A2
11u30 - 12u45 Lineaire algebra en meetkunde I, A2 Discrete wiskunde I, V2 Computerproject wiskunde, Zuse Discrete wiskunde I, V2 Lineaire algebra en meetkunde I, A2
13u00 - 14u15          
14u30 - 15u45 Programmeren I, A2 Programmeren I, Zuse      
16u00 - 17u15 Programmeren I, A2 Programmeren I, Zuse      

Tweede semester

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
8u30 - 9u45 Analyse II, Emmy Analyse II, Emmy Analyse II, Emmy Analyse II, Emmy Algemene natuurkunde, Emmy (w1-6) — Analyse II, Emmy (w7-12)
10u00 - 11u15 Lineaire algebra en meetkunde II, Emmy Discrete wiskunde II, Emmy Theoretische mechanica, Emmy Lineaire algebra en meetkunde II, Emmy Algemene natuurkunde, Emmy
11u30 - 12u45 Lineaire algebra en meetkunde II, Emmy Discrete wiskunde II, Emmy Theoretische mechanica, Emmy Lineaire algebra en meetkunde II, Emmy Discrete wiskunde II, Emmy
13u00 - 14u15          
14u30 - 15u45 Theoretische mechanica, S4 A Algemene natuurkunde, S2   Algemene natuurkunde (w7-12), S8 Billiet  
16u00 - 17u15 Theoretische mechanica, S4 A Algemene natuurkunde, S2      

Tweede bachelor

Minorvakken zijn aangeduid met gekleurde achtergrond: BiowetenschappenEconomieInformaticaNatuurkundeOnderwijs.

Eerste semester

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
8u30 - 9u45 DatabankenEconomieKwantummechanica I Statistiek I, V2 Populatieprocessen Kwantummechanica I Statistiek I, Emmy
10u00 - 11u15 DatabankenEconomieKwantummechanica I Algoritmen en datastructuren, Zuse Complexe analyse, S4 D Kwantummechanica I (7-12) Statistiek I, Emmy (w1-6)Complexe analyse, Emmy (w7-12)
11u30 - 12u45 PopulatieprocessenDatabanken Databanken Statistiek I, S4 D Algebra I, Emmy Complexe analyse, Emmy
13u00 - 14u15          
14u30 - 15u45 Systeemprogrammeren Algoritmen en datastructuren I, S1-2   Complexe analyse, EmmySysteemprogrammeren Algebra I, Emmy
16u00 - 17u15 Systeemprogrammeren Algoritmen en datastructuren I, S1-2   Algebra I, EmmySysteemprogrammeren Algebra I, Emmy
17u30 - 18u45 Krachtige leeromgevingen     Krachtige leeromgevingen  
19u00 - 20u15 Krachtige leeromgevingen   Krachtige leeromgevingen  

Tweede semester

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
8u30 - 9u45 Numerieke analyse, V1   Financiële WiskundeElektromagnetisme Objectgericht programmerenElektromagnetisme Statistiek II: project, V2
10u00 - 11u15 Topologie en metrische ruimten, V2 Inleiding tot de levenswetenschappen Financiële WiskundeElektromagnetisme Topologie en metrische ruimten, V3 Inleiding tot de levenswetenschappen
11u30 - 12u45 Topologie en metrische ruimten, V2 Inleiding tot de levenswetenschappen Objectgericht programmerenInleiding tot de levenswetenschappen Differentiaalmeetkunde I, V3 Numerieke analyse, V1
13u00 - 14u15        
14u30 - 15u45 Statistiek II: project, Zuse Differentiaalmeetkunde I, V2 Objectgericht programmeren Numerieke analyse, V3 Topologie en metrische ruimten, A3
16u00 - 17u15 Statistiek II: project, A3Financiële Wiskunde Differentiaalmeetkunde I, V2 Objectgericht programmeren Numerieke analyse (w1-6), ZuseTopologie en metrische ruimten (w7-12), V3 Statistiek II: project, A3
17u30 - 18u45 Klasmanagement en reflectieFinanciële Wiskunde     Klasmanagement en reflectie  
19u00 - 20u15 Klasmanagement en reflectie     Klasmanagement en reflectie  

Derde bachelor

Minorvakken zijn aangeduid met gekleurde achtergrond: BiowetenschappenEconomieInformaticaNatuurkundeOnderwijs.

Eerste semester

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
8u30 - 9u45   Optimalisatie, Turing   Markten en prijzen Algoritmen en datastructuren 2
10u00 - 11u15 Functieruimten, S4-B Vakkennis wiskunde Statistiek III, S4-B Markten en prijzen Algoritmen en datastructuren 2Computationele biologieVakkennis wiskunde
11u30 - 12u45 Kwantummechanica 2Inleiding tot de sterrenkunde Optimalisatie, S4-C Kwantummechanica 2Inleiding tot de sterrenkunde Projectieve meetkunde, S8-2.074 Kwantummechanica 2Vakkennis wiskunde
13u00 - 14u15   Markten en prijzenAlgoritmen en datastructuren 2   Projectieve meetkunde, S8-2.074 Speltheorie
14u30 - 15u45 Optimalisatie, S4-CSysteemprogrammeren Markten en prijzenAlgoritmen en datastructuren 2 Functieruimten, S4-C Systeemprogrammeren Projectieve meetkunde, S4-ASpeltheorie
16u00 - 17u15 Functieruimten, S4-CSysteemprogrammeren Statistiek III, Mercator (w4-11) Functieruimten, S4-C Kwantummechanica 2Inleiding tot de sterrenkundeSysteemprogrammeren Projectieve meetkunde, S4-ASpeltheorie
17u30 - 18u45 Statistiek III, S9-A3 (w4-10)   Statistiek III, S9-A1 (w7-11)   Speltheorie
19u00 - 20u15 Statistiek III, S9-A3 (w3-11)        

Tweede semester

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
8u30 - 9u45 Toegepaste wiskundige evolutiemodellen, S4 C     Introductie tot de bio-informatica  
10u00 - 11u15 Toegepaste wiskundige evolutiemodellen, S4 C Extragalactische sterrenkunde Extragalactische sterrenkundeIntroductie tot de bio-informatica  
11u30 - 12u45 Logica, V3 Algebra II, V2 Extragalactische sterrenkundeIntroductie tot de bio-informatica
13u00 - 14u15      
14u30 - 15u45 Algebra II, V1 Logica, A1 Toegepaste wiskundige evolutiemodellen, V1  
16u00 - 17u15 Algebra II, V1 Logica, A1 Toegepaste wiskundige evolutiemodellen, Turing