Lesroosters van de bachelor

De lesroosters zijn steeds beschikbaar op de studiegids. Voor de volledigheid geven we ze ook hier.

De bachelor wiskunde heeft een uurrooster dat meestal als aangenaam wordt ervaren. Er is niet overdreven veel les, zodat er voldoende tijd overblijft voor zelfstudie. Voor elke minor is er een modeltraject zodat je de lessen van alle vakken van het tweede en derde jaar zonder overlap kunt volgen, zowel de minorvakken als de verplichte vakken.

Sommige leslokalen hebben nu een nieuwe benaming:

Eerste bachelor

Eerste semester

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
8u30 - 9u45 Analyse I, A2 Analyse I, A1 Analyse I, A3 Analyse I, Emmy Analyse I, A2 (w1-6)
Computerproject wiskunde, Zuse (w7-12)
10u00 - 11u15 Lineaire algebra en meetkunde I, A2 Discrete wiskunde I, V2 Computerproject wiskunde, Zuse Discrete wiskunde I, Emmy Lineaire algebra en meetkunde I, A2
11u30 - 12u45 Lineaire algebra en meetkunde I, A2 Discrete wiskunde I, V2 Computerproject wiskunde, Zuse Discrete wiskunde I, Emmy Lineaire algebra en meetkunde I, A2
13u00 - 14u15          
14u30 - 15u45 Programmeren, A2 Programmeren, Hopper      
16u00 - 17u15 Programmeren, A2 Programmeren, Hopper      

Tweede semester

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
8u30 - 9u45 Analyse II, Emmy Analyse II, Emmy Analyse II, Emmy Analyse II, Emmy Algemene natuurkunde, Emmy (w1-6)
Analyse II, Emmy (w7-12)
10u00 - 11u15 Lineaire algebra en meetkunde II, Emmy Discrete wiskunde II, Emmy Theoretische mechanica, Emmy Lineaire algebra en meetkunde II, Emmy Algemene natuurkunde, Emmy
11u30 - 12u45 Lineaire algebra en meetkunde II, Emmy Inleiding tot de theoretische fysica, A0 Inleiding tot de theoretische fysica, A1 Lineaire algebra en meetkunde II, Emmy Discrete wiskunde II, Emmy
13u00 - 14u15          
14u30 - 15u45 Inleiding tot de theoretische fysica, A3 Algemene natuurkunde, S2   Algemene natuurkunde (w7-12), S8 Billiet Discrete wiskunde II, Emmy
16u00 - 17u15   Algemene natuurkunde, S2      

Tweede bachelor

Minorvakken zijn aangeduid met gekleurde achtergrond: Biowetenschappen - Economie - Informatica - Natuurkunde - Onderwijs.

Eerste semester

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
8u30 - 9u45 Databanken
Economie
Kwantummechanica I
Statistiek I, V2 Populatieprocessen Kwantummechanica I Statistiek I, Emmy
10u00 - 11u15 Databanken
Economie
Kwantummechanica I
Algoritmen en datastructuren, Zuse Complexe analyse, S4 D Kwantummechanica I (7-12) Statistiek I, Emmy (w1-6)
Complexe analyse, Emmy (w7-12)
11u30 - 12u45 Populatieprocessen
Databanken
Databanken Statistiek I, S4 D Algebra I, V2 Complexe analyse, Emmy
13u00 - 14u15          
14u30 - 15u45 Systeemprogrammeren Algoritmen en datastructuren I, S4-LES 1.1   Complexe analyse, Emmy
Systeemprogrammeren
Algebra I, Emmy
16u00 - 17u15 Systeemprogrammeren Algoritmen en datastructuren I, S4-LES 1.1   Algebra I, Emmy
Systeemprogrammeren
Algebra I, Emmy
17u30 - 18u45 Krachtige leeromgevingen        
19u00 - 20u15 Krachtige leeromgevingen        

Tweede semester

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
8u30 - 9u45 Numerieke analyse, V1 Financiële Wiskunde Financiële Wiskunde
Elektromagnetisme
Objectgericht programmeren
Elektromagnetisme
Statistiek II: project, V2
10u00 - 11u15 Topologie en metrische ruimten, V2 Inleiding tot de levenswetenschappen
Financiële Wiskunde
Financiële Wiskunde
Elektromagnetisme
Topologie en metrische ruimten, V3 Inleiding tot de levenswetenschappen
11u30 - 12u45 Topologie en metrische ruimten, V2 Inleiding tot de levenswetenschappen Objectgericht programmeren
Inleiding tot de levenswetenschappen
Differentiaalmeetkunde I, V3 Numerieke analyse, V1
13u00 - 14u15        
14u30 - 15u45 Statistiek II: project, Zuse Differentiaalmeetkunde I, V2 Objectgericht programmeren Numerieke analyse, V3 Topologie en metrische ruimten, A3
16u00 - 17u15 Statistiek II: project, A3 Differentiaalmeetkunde I, V2 Objectgericht programmeren Numerieke analyse (w1-6), Zuse
Topologie en metrische ruimten (w7-12), V3
Statistiek II: project, A3
17u30 - 18u45 Klasmanagement en reflectie     Klasmanagement en reflectie  
19u00 - 20u15 Klasmanagement en reflectie     Klasmanagement en reflectie  

Derde bachelor

Minorvakken zijn aangeduid met gekleurde achtergrond: Biowetenschappen - Economie - Informatica - Natuurkunde - Onderwijs.

Eerste semester

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
8u30 - 9u45 Statistiek III, S4-LES 0.1 (w1-4)
Statistiek III, S9-PC 1.1 (w5-12)
Optimalisatie, Turing Statistiek III, S4-LES 1.1 (w1-4)
Statistiek III, S9-PC 3.1 (w5-12)
  Algoritmen en datastructuren 2
10u00 - 11u15 Functieruimten, S4-B       Algoritmen en datastructuren 2
Computationele biologie
11u30 - 12u45 Kwantummechanica 2
Inleiding tot de sterrenkunde
Optimalisatie, S4-LES 0.2 Kwantummechanica 2
Inleiding tot de sterrenkunde
Projectieve meetkunde, S8-2.074 Kwantummechanica 2
Statistiek III, S9-AUD A3
13u00 - 14u15   Markten en prijzen
Algoritmen en datastructuren 2
  Projectieve meetkunde, S8-2.074 Speltheorie
14u30 - 15u45 Optimalisatie, S4-LES 0.2
Systeemprogrammeren
Markten en prijzen
Markten en prijzen
Algoritmen en datastructuren 2
Statistiek III, S9-PC 1.1 (w2,w4)
Functieruimten, S4-C Systeemprogrammeren Projectieve meetkunde, S4-A
Speltheorie
16u00 - 17u15 Functieruimten, S4-C
Systeemprogrammeren
Markten en prijzen
  Functieruimten, S4-C Kwantummechanica 2
Inleiding tot de sterrenkunde
Systeemprogrammeren
Projectieve meetkunde, S4-A
Speltheorie
17u30 - 18u45       Speltheorie

Tweede semester

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
8u30 - 9u45 Toegepaste wiskundige evolutiemodellen, S4 C     Introductie tot de bio-informatica  
10u00 - 11u15 Toegepaste wiskundige evolutiemodellen, S4 C Extragalactische sterrenkunde Extragalactische sterrenkunde
Introductie tot de bio-informatica
 
11u30 - 12u45 Logica, V3 Algebra II, V2 Extragalactische sterrenkunde
Introductie tot de bio-informatica
Vakkennis wiskunde, S8-3.065
13u00 - 14u15       Vakkennis wiskunde, S8-3.065
14u30 - 15u45 Algebra II, V1 Logica, A1 Toegepaste wiskundige evolutiemodellen, V1  
16u00 - 17u15 Algebra II, V1 Logica, A1 Toegepaste wiskundige evolutiemodellen, Turing